����������� ������, ������ �� ��� �������� �������

Відібрано товарів: 0

Оформити замовлення

Очистити

Головна Словник Інформація покупцям Наш розплідник
     
     


Мітки

білі голуби   фазани купити   фазан купити   фото голубів   голуб   голубів   голуби   голуби 2009   голуби фото   голуби на весілля   голуби россії   голуб фото   гуси продаж   гуси продаж в Україні   качка мандаринка продаж   купівля продаж голубів   купівля продаж голубів   купити фазана   купити голубів   лебеді продаж   мускусні качки продаж   павичі продаж   продам фазанів   продаж голубів   продаж качки   продаж качок   продаж мясних голубів   продаж собак   замовлення голубів  

Головна / Собаки / Російсько-європейська лайка
Російсько-європейська лайка

Російсько-європейська лайка

Категорія: Європейські собаки

Мітки: продаж собак чіхуахуа; продаж собак;
Ціна: договірна
Просмотров: 17769Мисливська собака лісової зони європейської частини Росії. Виведено в декількох кінологічних центрах на основі промислових мисливських собак місцевих лайок, які використовувалися на полюванні в республіках Комі та Удмуртії, Архангельської, Вологодської, Ярославської та інших північних областях. Породоутворення почалося в середині XX століття. З російсько-європейської лайкою полюють на хутрового звіра, борову і водоплавну птицю, ведмедя, копитних тварин. В даний час цілком склалася в результаті заводського розведення порода.

Російсько-європейська лайка собака середнього зросту, сухого міцного типу конституції. Рухома, врівноважена, з добре розвиненою орієнтовною реакцією, володіє вираженою мисливською пристрастю. Злостивість до людини нетипова. Натаска - по дикому або підсудний звіру або з вільної птиці. Мисливська собака, собака-компаньйон.

Голова Російсько-європейської лайки суха, при погляді зверху клиноподібної форми, з відносно широкої потиличної частиною. Перехід від чола до морди виражений не різко. Морда загострена, трохи коротше черепної коробки. Вилиці добре виражені. Довжина черепної коробки трохи перевищує ширину. Губи сухі, припасовані. Очі невеликі, овальної форми, помірно косо поставлені, не запалі і не витрішкуваті. Темно-Карого або карого кольору при будь-якому забарвленні. Вуха стоячі, невеликі, високо поставлені, рухливі, у формі трикутника з широкою основою. Вершини вух гострі. Корпус близький до квадратному формату. Шия суха, овальна, що дорівнює довжині голови.

Груди яйцеподібна, широка і глибока, доходить до ліктів. Спина міцна, пряма, широка, недовга. Поперек коротка, мускуляста, злегка опукла. Живіт підібраний. Кінцівки міцні, м'язисті. Плечі помірно косі. Кути зчленувань задніх кінцівок добре виражені. Лапи овальні, пальці зібрані в грудку. Хвіст загнутий кільцем або серпом на спину або притиснутий до стегна. Добре опушені прямим жорстким волоссям, без підвісу. Шерсть жорстка, пряма; підшерсток добре розвинений. На голові й передній стороні кінцівок - коротка. Більш довга шерсть на шиї і плечах утворює комір, на тильній стороні задніх кінцівок - очоси. Забарвлення чорно-пегий, однотонний чорний або білий. Висота в холці: кобели: 52 - 58 див, суки: 48 - 54см.

Російсько-європейську лайку можна утримувати у міській квартирі, але за умови тривалих прогулянок у лісі або в парку; вигулювання в місті - тільки на повідку, тому що ці собаки волелюбних і прагнуть обшукувати великі території. Краще почуваються вони у сільській місцевості. Собака дуже чистоплотная; шерсть постійного догляду не потребує.